Kiedy targi rolnicze?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 28 już edycja targów rolniczych Agrotech. To wydarzenie, które przyciągają uwagę rolników, producentów żywności, przedsiębiorców oraz ludzi związanych z branżą rolniczą. Podczas nadchodzącego spotkania przedstawiciele tej branży mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, nawiązywać nowe kontakty biznesowe, a także zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami w sektorze rolnym. Dowiedz się, kiedy są targi rolnicze, by zyskać szansę na rezerwację stoiska wystawowego i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach i wystawach rolniczych?

Uczestnictwo w targach i wystawach rolniczych może przynieść wiele korzyści dla rolników, producentów żywności, naukowców oraz przedstawicieli branży rolniczej. To sprawdzony i skuteczny sposób na to, by dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do jeszcze większej grupy odbiorców. Podczas targów i wystaw rolniczych jednym miejscu spotykają się przedstawiciele różnych firm i instytucji związanych z rolnictwem, co umożliwia nawiązanie nowych relacji oraz podjęcie współpracy z innymi firmami czy organizacjami.

Targi i wystawy rolnicze to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia. Podczas takich wydarzeń organizowane są różnego rodzaju prelekcje, seminaria, panele dyskusyjne czy warsztaty, które umożliwiają poszerzenie wiedzy na temat nowych technologii, metod uprawy czy strategii biznesowych. To doskonała okazja do obserwacji trendów i zmian w branży rolniczej. Można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne, trendy w produkcji żywności czy podejście do kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Kiedy targi rolnicze?

Targi i wystawy rolnicze to wydarzenia cykliczne, które odbywają się na terenie całej Polski już od początku roku. Na sezon 2023 zaplanowano sześć wydarzeń tematycznych, z czego już na początku roku zrealizowano cztery projekty:

  • Polagra Premiery w Poznaniu – 13 do 15 stycznia 2023,
  • Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach – 18 do 19 stycznia 2023,
  • Targi Ferm w Bydgoszczy – 24 do 26 lutego 2023,
  • Agro-Park w Lublinie – 4 do 5 marca 2023.

Już w najbliższy weekend 17-18 marca 2023 r. zaplanowano 28 edycję Targów Rolniczych Agrotech. Podczas wystaw i prezentacji uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowsze ciągniki i technologie wspierające uprawę rolną. Równocześnie z tym wydarzeniem odbędą się 22 Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Połączenie dwóch tak głośnych wydarzeń w dziedzinie rolnictwa sprawia, że targi i wystawy rolnicze Agrotech powinny się znaleźć na liście każdego rolnika i przedsiębiorcy, któremu zależy na zbudowaniu pozytywnego wizerunku oraz dotarciu do jeszcze większej grupy odbiorców.

Na zakończenie sezonu zaplanowano jeszcze jedno wydarzenie Agro-Show w Bednarach, które odbędzie się w dniach 22-24 września 2023 r. To jedna z najgłośniejszych imprez rolniczych. Plenerowe wystawy rolnicze od 1999 r. przyciągają tłumy zainteresowanych, wspierając rolników oraz producentów i przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy.