Jak założyć pas cnoty?

Pas cnoty to jedno z popularniejszych narzędzi w BDSM. Pozwala ono na zdecydowaną i mocną kontrolę nad swoim uległym. Pozbawiając go jakiejkolwiek kontroli nad własnymi genitaliami zyskuje się niespotykaną dotąd władzę. Poniższy artykuł skupi się na wyjaśnieniu, jak założyć męski pas cnoty. Poruszone zostaną także najważniejsze czynniki, jakie mogą mieć wpływ na proces zakładania pasa.

Na jakie czynniki zwrócić uwagę? Na co powinno się szczególnie uważać przy wyborze?

Kluczowa jest długość przyrodzenia w stanie spoczynku. Należy ją zmierzyć co do milimetra. W ten sposób można dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar pasa. Nie powinien być zbyt mały. Taki wariant może doprowadzić do atrofii penisa, to jest kurczenia się budujących go tkanek w celu adaptacji do nowych warunków. Niemniej w najskrajniejszych przypadkach niektóre osoby decydują się na taki osobliwy i brutalny krok. Są to jednak sytuacje odbiegające od normy, stosowane wyłącznie przez weteranów BDSM.

Zbyt duży rozmiar również nie jest optymalnym wyborem. Nadmiar wolnych przestrzeni prowadzi do niewygody w noszeniu pasa. Ponadto może być za bardzo widoczny pod ubraniem. Okoliczność taka może prowadzić do nieprzyjemnego odbioru przez otoczenie.

Dużą rolę odgrywa także obwód pierścienia, który uległy nosi wokół swoich jąder. To on stanowi główne zabezpieczenie pasa. Zastanawiając się, jak założyć pas cnoty należy pamiętać o jego randze. Jeśli będzie on zbyt luźny, uległy bez problemu ściągnie pas. Wtedy narzędzie to minie się ze swoim celem. Jest nim przecież spowodowanie u uległego frustracji seksualnej, nieraz długotrwałej. Natomiast zbyt duży pierścień sprawi, że jeśli pas stanie się uciążliwy (a stanie się), ściągnie go.

Zbyt ciasny pierścień jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia noszącej go osoby. Przede wszystkim długotrwałe noszenie takiego pierścienia nieuchronnie doprowadzi do bardzo nieprzyjemnych otarć. Po drugie zachodzi ryzyko odcięcia dopływu krwi.

Ważną kwestią jest też wybrany model pasa cnoty. Modele gorszej jakości mogą mieć ostre krawędzie lub rozmiary niezgodne z opisem. Wybór jakościowych pasów dostępny jest na https://swiat-doznan.pl/k-pas-cnoty. Znajdują się tam modele o najróżniejszych parametrach, z których można wybrać odpowiednią wersję dla swoich potrzeb.

Pasy cnoty wykonuje się z rozmaitych materiałów. Często spotykane są pasy metalowe. Ich niewątpliwym atutem jest solidność. Jednak ich zasadniczą wadą jest twardość materiału. Z tego powodu pas cnoty może być widoczny nawet przez spodnie. To z kolei może prowadzić do dyskomfortu psychicznego, który nie zawsze jest pożądany. Choć w niektórych układach spotyka się zjawisko upubliczniania uległości.

Do długotrwałego użytku poleca się zwłaszcza pasy z żywicy. Są one przyjazne dla skóry, a także nie są chłodne w dotyku jak stal. Ich zakładanie także powinno być, w większości przypadków, znacznie wygodniejsze.

Męski pas cnoty – jak założyć?

Po rozważeniu wszystkich powyższych kwestii i zakupie wybranego pasa pora przejść do czynów! Oprócz pasa dobrą praktyką jest zaopatrzenie się w lubrykant. Ułatwi on zakładanie pasa poprzez zapewnienie stosownego poślizgu. Jego brak może wydłużać cały proces. Najlepiej wybrać lubrykant na bazie wody. Jest on najbardziej przyjazny dla skóry, a także bezzapachowy.

Pierwszym krokiem jest założenie pierścienia. Jeśli ma on odpowiedni rozmiar, a lubrykant jest dobrej jakości, krok ten zajmie kilka sekund. Warunkiem „zaliczenia” tego etapu jest idealne przyleganie pierścienia. Można je zdefiniować jako brak luzów przy równoczesnej nieobecności ucisku czy tarcia.

Potem należy przejść do włożenia penisa w klatkę mocowaną do pierścienia. Należy dokonać tego w stanie spoczynku przyrodzenia. Jeśli dojdzie do erekcji, należy ją przeczekać. Warto pamiętać, że penis w klatce nie powinien mieć przestrzeni pozwalającej na erekcję. Niemniej nie powinien być maksymalnie ciasno „uwięziony”.

Na samym końcu wystarczy zamknąć kłódkę i rozpocząć swoją przygodę z nowym wymiarem BDSM.